Mobil Oyun Devi Ketchapp, Ubisoft'un Bünyesine Dahil Oldu

Mobil Oyun Devi Ketchapp, Ubisoft'un Bünyesine Dahil Oldu

Ubisoft, bünyesine umut vaat eden bir mobil oyun geliştiricisini katıyor. Tasarladığı sonsuz döngülü oyunlarıyla kullanıcıları çileden çıkaran başarılı mobil oyun ekibi Ketchapp, bundan sonra Ubisoft bünyesinde çalışacak.

Belirli bir sonu olmayan ve sonsuza kadar devam eden oyunlar geliştirmesiyle tanınan ve dünya çapında milyonlarca oyuncusu bulunan Ketchapp, bundan sonra Ubisoft çatısı altında hizmet verecek. Bu birliktelik sonucu ikiliden daha etkileyici ve yaratıcı oyunlar bekleniyor.

Ubisoft tarafından yapılan açıklamayla resmiyet kazanan satın alma sonucunda, Ketchapp'ın uyguladığı pazarlama stratejileri bundan sonra Ubisoft'un oyunlarında da kullanılacak ve ayrıca Ketchapp kendi yoluna aynı şekilde devam edecek. Yani satın alma sonucu Ketchapp'ın oyunlarında bir değişiklik olmayacak ancak Ubisoft kendine yeni kullanıcılar bulacak. Buna göre satın alma ile birlikte Ketchapp kendi yoluna devam edecek, Ubisoft'un oyunlarında çapraz uygulama reklamları uygulanacak ve her iki firma da yeni kullanıcılar kazanacak. Öte yandan satın alma süreci yılbaşı itibariyle sona erecek ve her iki firma tamamen birleşmiş olacak. Satın almanın fiyatı ise açıklanmadı.

2017'de Yeni Assassin's Creed veya Far Cry Oyunu Göremeyebiliriz

Bu Mobil Oyunu Bitirmeyi Başaran iPhone 7'yi Kapıyor!


YORUMLAR