Mobil Sperm Test Kiti Artık Mobil Dünyada Her Şey Mümkün Dedirtiyor

Mobil Sperm Test Kiti Artık Mobil Dünyada Her Şey Mümkün Dedirtiyor

Ailelerin doğurganlık testi yaptırdıkları klinikler genellikle erkekler için bir kabustan ibarettir. Bir klinik ortamında kapalı odalara tıkılıp, sperm sayımı yapılması için kendi kendine örnek toplamaya çalışmak çok eğlenceli değildir. Konsantrasyon sıkıntıları ve stres yüzünden çoğunlukla başarılı olmak saatler alabilir.

Ancak “sperm” toplamak için bu sıkıntılı klinik ortamlara ihtiyaç duyulmuyor, çünkü evinizin rahat ortamında mobil cihazınızla bu testi anında yapıp, sonuçları kliniklerle paylaşabiliyorsunuz. YO Sperm Test uyguma yazılımı ve kiti sayesinde sıkıntı yaşayan aileler rahat ortamda test yapabiliyorlar.

1 Ocak 2017’den itibaren satışa sunulacak olan Yo Sperm Test Kiti, mikroskobik bir sperm analiz cihazıyla beraber satılacak ve mobil telefonlara aşağıdaki videoda gördüğünüz gibi uygulanacak. Şu anda web sitesinde ön sipariş vermek mümkün.

Yalnız, Yo Sperm Kiti ve uygulaması her ne kadar sizi klinik odalarından kurtarsa da hala klinik bütün şartları test sırasında uygulamak zorundasınız. Yani çeşitli kayganlaştırıcılar veya bir partner kullanmanız yasak. 

YORUMLAR