Mobilden Fotoğraf Paylaşmanın Yeni Yolu Pool Yayınlandı

Mobilden Fotoğraf Paylaşmanın Yeni Yolu Pool Yayınlandı

MediaFire tarafından yayınlanan ve hem Android hem de iOS işletim sistemli mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz Pool uygulaması, mobil cihazlardan fotoğraf paylaşımını çok daha özel ve detaylı bir hale getiriyor. Zira temel olarak fotoğraf paylaşımı üzerine oluşturulmuş olan uygulama, dostlarınız ve ailenize anılarınızı ulaştırmak için kullanımı kolay bir yöntem sunuyor.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken, bir etkinlikte çektiğiniz fotoğrafları o etkinlik ile uygulama içerisinden iliştirmek ve ardından etkinlik fotolarını kimin alacağını seçmek. Gerekli seçimleri yaptıktan sonra dostlarınıza fotoğraflar direkt olarak gönderiliyorlar ve herhangi bir şekilde başka sunucularda saklanmıyorlar.

Bu işlemler esnasında fotoğrafların kalitesinin düşürülmemesi ve olduğu gibi gönderilmeleri ise pek çok mesajlaşma uygulamasının yarattığı kalite düşmesi sorununun üstesinden gelmenize yardımcı oluyor. Ayrıca fotoğraflarınızın sadece istediğiniz kişiler tarafından görüntülenebilmesi kullanıcı gizliliği açısından da oldukça verimli bir yöntem.

Gelelim şimdi uygulamanın en dikkat çekici yanına. Pool uygulamasını kullanan ve sizinle aynı etkinlikte yer alan diğer kişiler, uygulama içerisinden yarattığınız etkinlik sayfasına direkt olarak çektikleri fotoğrafları aktarabiliyorlar. Böylece tüm fotoğrafların tek bir havuzda toplanması mümkün hale geliyor ve daha sonra istediğiniz an bu havuzdan fotoğrafları çekebiliyorsunuz.

Paylaşılan bu fotoğrafları ise isterseniz Dropbox, Google Drive gibi bulut depolama sistemlerine direkt aktarabiliyor, bu sayede daha etkili bir şekilde yedekleyebiliyorsunuz. Sık sık fotoğraflar çeken ve çekilen ancak hepsini bir araya toplamakta zorlananlar Pool uygulamasının bu işlevlerinden faydalanacaklardır.

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantılardan faydalanabilirsiniz:

YORUMLAR