Moda Avcısı Kadınların Uygulaması: Style Thief

Moda Avcısı Kadınların Uygulaması: Style Thief

Style Thief iOS cihazlarına ücretsiz olarak sunulan kullanımı son derece keyifli olan ve faydalı özellikleriyle dikkat çeken bir uygulama. Yakın bir arkadaşınızda çok güzel bir kıyafet gördünüz ama nereden aldığını soramıyor musunuz? Kolayı var; bu uygulamayı kullanarak fotoğrafını çekin ve aratın!

Uygulama kolay kullanılan bir arayüze sahip. Fotoğrafçı çektikten sonra bir menü geliyor ve buradan aradığınız modeli bulma şansına sahipsiniz. Sonuçlar bazen net olmuyor fakat genel olarak başarılı diyebilirim.

Uygulamada hem erkek hem de kadın seçenekleri var. Kullanabilmek için boydan fotoğraf almanız gerekiyor. Gizlilik bu noktada önemli olduğu için daha önce çektiğiniz fotoğraflardan da seçme şansına sahipsiniz. Yani o an ille de uygulamanın içerisindne çekmeniz şart değil. Fotoğrafı çektikten sonra karşınıza o kıyafete ilişkin seçenekler geliyor. Çekilen fotoğraflar üzerinde gelişmiş renk taraması yapan Style Thief’te bulunan sonuçları farklı kriterlere göre filtreleyebiliyorsunuz.

Model, marka ve hatta fiyat etiketlerini dahi sıralayan Style Thief’in özellikle kadınlara hitap edeceğini düşünüyorum. Siz de tam bir moda avcısıysanız ve arkadaşlarınızın kıyafetlerini nereden aldığını merak ediyorsanız Style Thief’i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR