Modern Combat 5 Artık Ücretsiz İndirilebilecek!

Gameloft, Modern Combat 5 hakkında müjdeyi verdi!

Modern Combat 5 Artık Ücretsiz İndirilebilecek!

Yayınladığı Asphalt, GT Racing, Blitz Brigade ve Dungeon Hunter gibi birbirinden güzel mobil oyun serileriyle tanıdığımız Gameloft popüler FPS oyunu Modern Combat 5'i ücretsiz olarak indirilebilir hale getiriyor. Modern Combat 5: Blackout oyununun çıkmasının üzerinden belli bir süre geçmişti. Fakat oyun uygulama marketlerine ilk sürüldüğünde belli bir fiyat etiketine sahipti. Bunun yanında oyun herhangi bir uygulama içi satın alım işlemi içermiyordu. Modern Combat 5'in bu nedenle ücretli olarak oyunculara sunulması mantıklı olarak kabul edilebilirdi. Oyunun ilk satışa çıktığında fiyatı 15 TL'ye yakındı. Daha sonradan bu fiyat üzerinde indirim yapılarak 9 TL civarına çekilmişti.

Gameloft, Modern Combat 5 için yayınladığı son güncelleme ile oyunun iOS versiyonunu ücretsiz olarak indirilebilir hale getirdi. Bunun karşılığında ise uygulama içi satın alım işlemleri oyunda göze çarpıyor. Modern Combat 5'in Android, Windows Phone ve Windows 8.1 versiyonları henüz güncellenmiş değil; fakat çok kısa bir süre içerisinde bu versiyonların da güncellenerek ücretsiz olarak indirilebilir hale getirilmesi bekleniyor.

Eğer Modern Combat 5'in iOS versiyonunu ücretsiz olarak indirmek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Oyunun Android, Windows Phone ve Windows 8.1 versiyonları güncellenip ücretsiz hale getirildiğinde bu bağlantıları kullanarak oyunu ücretsiz indirebileceksiniz:

Haftanın Android Oyunu: Dungeon Hunter 5

Haftanın iOS Oyunu: Blood & Glory: Immortals

YORUMLAR