Modern Warfare Remastered Dosya Boyutu Belli Oldu

Modern Warfare Remastered Dosya Boyutu Belli Oldu

Activision önümüzdeki ay Call of Duty Infinite Warfare ile birlikte Call of Duty Modern Warfare Remastered olarak adlandırdığı yenilenmiş Call of Duty Modern Warfare versiyonunu oyun severlerin beğenisine sunacak. Call of Duty Modern Warfare'ı oynayabilmek için Call of Duty Infinite Warfare'ın Legacy Edition veya Deluxe Edition adlı paketlerinden birini satın almamız gerekiyor. Fakat PlayStation 4 üzerinde oyuna ön sipariş veren oyuncular 5 Ekim tarihinden itibaren oyunun senaryo modunu indirip oynayabiliyorlar. Bazı YouTuberlara ve oyun canlı yayını yapan oyunculara da oyunun tanıtımının yapılması için özel indirme kodu gönderiliyor. İşte bu sayede Modern Warfare Renastered dosya boyutu da ortaya çıkmakta.

Eğer Call of Duty Modern Warfare Remastered'i PlayStation 4 üzerinde oynamak istiyorsanız 39.18 GB boyutunda bir dosya boyutuyla karşılaşıyorsunuz. Oyunu oynamaya başlamanız için 10.61 GB indirme yeterli oluyor, geri kalan kısmı oyun, siz oyunu oynarken indirebiliyor.

Call of Duty Modern Warfare Remastered'in PlayStation 4 versiyonunun dosya boyutu ile PC versiyonunun dosya boyutu çok büyük farklılık göstermeyebilir. Muhtemelen oyun PC'de 40-50 GB arası bir dosya boyutuna sahip olacak. Fakat ülkemizdeki adil kullanım kotası saçmalığı göz önünde bulundurulduğunda oyunu indirmek için haftalarca beklememiz gerekebilir.

Call of Duty Modern Warfare Remastered, 4 Kasım tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapıyor.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered ile Orijinali Karşılaştırıldı

Sene Sonuna Kadar Çıkacak Heyecanla Beklenen Oyunlar

YORUMLAR