Monster Notebook'un Yeni Mağazası Avrupa'nın En Büyüğü Olacak

Monster Notebook Yeni Mağazası Ankara 1

Daha önce İstanbul ve İzmir’de mağazalar açan Monster Notebook firması, şimdi de üçüncü mağazasını başkent Ankara’da açmaya hazırlanıyor. 13 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’da basının ve kullanıcıların katılımıyla Çankaya Farilya İş Merkezi’nde açılacak olan mağaza, toplam 800 metrekarelik alanıyla Avrupa’nın ve MENA bölgesinin en büyük oyun bilgisayarı mağazası olacak.

Monster Notebook, ilk olarak 2016 yılında İstanbul mağazasını açmıştı. İstanbul’daki mağaza, yalnızca oyun bilgisayarlarına ayrılmış bir mağaza olarak dikkat çekiyordu. İstanbul’dan sonraki durak ise İzmir olmuştu ve firmanın ikinci mağazası bu yılın Nisan ayında İzmir’de açılmıştı. Üçüncü mağazanın Ankara’da açılmasıyla, Ankara’lı kullanıcılar da yeni nesil Monster gaming laptopları yakından görme ve deneme fırsatı yakalayacak.

Ankara mağazasının açılışı hakkında konuşan Monster Notebook’un Kurucusu ve Genel Müdürü İlhan Yılmaz, "Monster olarak nihai hedefimizin Türkiye’den teknoloji alanında bir dünya markası çıkarmak olduğunu her seferinde dile getiriyoruz. Elbette bunun ilk aşaması kendi ülkemizde büyük bir teknoloji markası olmak. İzmir ve Ankara mağazalarının bu ilk aşamayı gerçekleştirme yolunda çok önemli olduğuna inanıyorum. Bu yüzden bizim için çok büyük anlamı olan bu günde tüm oyuncuları Çankaya’daki mağazamızın açılışına davet ediyorum." dedi.

Monster Notebook Yeni Mağazası Ankara 2

En Yeni Teknolojilerle Geliyor

Monster Notebook Ankara’daki yeni mağazasının açılışıyla, oyun ve teknoloji meraklılarına en yeni oyun teknolojilerini sunacak. Son teknoloji ürünü karma gerçeklik (mixed reality) odası, ziyaretçilere benzersiz bir sanal gerçeklik deneyimi yaşatacak.

Ziyaretçiler, Ankara mağazasında en yeni Monster gaming laptop modellerinin yanı sıra mekanik klavye, oyuncu kulaklığı ve oyuncu faresi gibi çeşitli donanımları da yakından görme ve deneme fırsatı bulacak.

Ziyaretçilere yardımcı olmaya ve onların sorularını cevaplamaya hazır tecrübeli çalışanların yer alacağı Ankara mağazasında, aynı zamanda teknik servis hizmeti verileceği de belirtiliyor.

Monster Notebook Ankara mağazası, Çukurambar Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya İş Merkezi No: 8/A Çankaya adresinde, 13 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’daki açılış etkinliğiyle birlikte hizmete girecek.