Monument Valley 2, Artık Android İçin İndirilebilir

Monument Valley 2, Artık Android İçin İndirilebilir

Ödüllü macera bulmaca oyunu Monument Valley 2, iOS’un ardından Android platformuna giriş yaptı. Tamamen yenilenen hikaye, yeni karakterler, gizemini çözeceğiniz yepyeni bir evren sunan Monument Valley 2’yi herkesten önce oynamak için haberimize göz atın.

Geçtiğimiz Haziran ayında iOS platformuna çıkış yapan, yayınlandığı gün de App Store’un başlangıç sayfasında en üstte yer verilen bulmaca macera oyunu Monument Valley 2, nihayet Google Play’de yerini aldı. Yalnız bugün itibarıyla oyunu indirip oynama şansına sahip olmadığınızı belirtelim. Ne yazık ki ön kayıt yaptırabiliyorsunuz. Serinin birinci oyununu bitirip ikincisini merakla bekleyen oyuncular arasındaysanız biraz beklemeniz gerekecek. Oyunun geliştiricisi Ustwo Games’in oyunu ne zaman indirmeye açacağını henüz bilmiyoruz. Yani “Monument Valley 2 Android için ne zaman çıkacak?” sorusunun yanıtı henüz yok.

Bizleri perspektif açıdan bakmaya zorlayan, kafa karıştırıcı mimarlarla dolu bir dünyada yolculuğa çıkaran Monument Valley 2’de Ro ve onun çocuğuna rehberlik ediyoruz. Her zaman olduğu gibi yanıltıcı patikalar, enfes bilmelerle karşılaşıyoruz. Yeni bir hikaye üzerine kurulu olan Monument Valley 2’yi ilk oynayanlar olmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan oyunun indirme sayfasına hızlıca giderek ön kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Tekken'in Mobil Oyunu Duyuruldu

YORUMLAR