Monument Valley Google Play'de Ücretsiz!

Monument Valley ücretsiz

Bugüne kadar yayınlanmış en iyi bulmaca oyunlarından bir tanesi olarak gösterilen Monument Valley için müjdeli haber geldi.

Oyunun yapımcısı, 2014 yılında yayınlanan ilk oyunun, bir süreliğine Google Play üzerinde ücretsiz olacağını açıkladı.

2013’ün ilk aylarında Ustwo Games tarafından geliştirilmeye başlanan Monument Valley 2014’te, ilk olarak iOS için piyasaya sürülmüş ve büyük ses getirmişti. Optik illüzyonlara odaklı yapısı ve göze hoş gelen grafikleriyle birçok oyuncunun dikkatini çekmeyi başaran Monument Valey, aynı yıl onlarca farklı ödül almıştı.

Birçok farklı uzman tarafından gelmiş geçmiş en iyi mobil oyunlardan bir tanesi olarak gösterilmeye devam edilen oyun için bugün güzel bir haber geldi. Ustwo Games tarafından yapılan resmi açıklamayla birlikte çok sevilen bulmaca oyununun, önümüzdeki haftaya kadar Google Play üzerinden ücretsiz şekilde oynanabileceği söylendi.

BAFTA başta olmak üzere onlarca farklı ödül töreninden “yılın mobil oyunu” unvanıyla ayrılmayı başaran Monument Valley’i hemen indirmek için ise aşağıdaki ‘indir’ tuşuna basmanız yeterli. 1 haftalık kampanyanın sonlanmasından sonraysa oyunun tekrar 10TL civarında satılacağını hatırlatalım!