Morhipo ve Hepsiexpress’ten Önemli Ortaklık

Morhipo ve Hepsiexpress’ten Önemli Ortaklık

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından Morhipo.com, kargo hizmetleri için Hepsiburada’nın hızlı teslimat girişimi Hepsiexpress firması ile işbirliği yaptığını açıkladı.

Morhipo.com, Hepsiexpress ile yaptığı ortaklık sayesinde, müşterilerine diledikleri gün ve zaman aralığında kargo hizmeti sağlayacak. 

Kullanıcılara çok daha iyi bir e-ticaret deneyimi sunmayı hedefleyen şirket, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli bölgelerine ertesi gün randevulu teslimat yapmaya başlayacak. Yani müşteriler siparişlerinin teslim gününü ve zaman aralığını diledikleri gibi seçebilecekler. Bununla birlikte İstanbul’dan yapılan alışverişlerin teslimatları gün içinde gerçekleşebilecek. 

Hepsiexpress ile yaptıkları işbirliğine ilişkin açıklamalarda bulunan Morhipo.com Genel Müdürü Şule Kuban, “Bu ortaklık sayesinde müşterilerimiz alışverişlerini yaptıkları gün veya ertesi gün randevu oluşturarak kargolarını istedikleri tarih ve zaman aralıklarında alabilecek” dedi.

Hepsiexpress Genel Müdürü Umut Aytekin ise her iki markanın da müşteri memnuniyeti seviyesini artırmak adına çok önemli bir adım attığını kaydetti.

Müşterilerine, “Aynı gün, akşam, ertesi gün ve hafta sonu” olmak üzere dört farklı teslimat seçeneğiyle hizmet veren Hepsiexpress, 30 milyar liralık e-ticaret pazarının yüzde 65’ine erişiyor.