Mortal Kombat X Android Versiyonunu Hemen İndirebilirsiniz!

Mortal Kombat X Android Versiyonunu Hemen İndirebilirsiniz!

Bir süre önce iOS versiyonu oyun severlerin beğenisine sunulan Mortal Kombat X'in Android versiyonu resmi olarak çıkış yaptı. Aslında Mortal Kombat X daha önceden Android versiyonuyla Google Play üzerinde indirmeye açılmıştı; fakat oyun sadece belli ülkelerdeki oyun severlere sunulmuştu. Artık bu bölge kısıtlaması kalktı ve ülkemizdeki oyuncular da ücretsiz olarak Mortal Kombat X indirip oynayabiliyorlar.

Mobil cihazlar için yayınlanmış ilk Mortal Kombat oyunu olan Mortal Kombat X klasik Mortal Kombat kahramanlarının yanısıra yeni Mortal Kombat kahramanlarını da içermekte. Serinin yeni oyununda Raiden gibi bir tanrı olan; fakat kötü yolu seçen Shinnok'un dünyayı ele geçirme teşebbüsüne tanık oluyoruz. Bu tehdit karşısında Raiden, Johny Cage, Sonya gibi kahramanlar birleşiyorlar ve dünyayı kurtarmak için Shinnok ve hizmetkarlarıyla savaşıyorlar.

Mortal Kombat X'in bolca kan ve vahşet içeren bir oyun olduğunu belirtmekte fayda var; bu nedenle oyunu 18 yaşın altındaki takipçilerimize tavsiye etmiyoruz. Serinin önceki oyunları gibi "Fatality", "Brutality" ve "X-Ray"ler ile süslenmiş Mortal Kombat X basit dokunmatik kontrollerle oynanabiliyor.

Mortal Kombat X Android indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Haftanın Android Oyunu: Plunder Pirates

YORUMLAR