Mortal Kombat X'e Büyük Güncelleme

Mortal Kombat X'e Büyük Güncelleme

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen yayımcılığını Warner Bros’un üstlendiği popüler dövüş oyunu Mortal Kombat X için büyük güncelleme indirilmeye sunuldu. İlk olarak PlayStation 4 üzerinden indirilebilir olan güncelleme ile oyuncuların forumlarda sık sık dile getirdikleri sorunlar ortadan kalkıyor.

Warner Bros imzasını taşıyan hem masaüstü, hem oyun konsolları, hem de mobil platformlarda oynanabilir olan dövüş oyunu Mortal Kombat X, çıkışından bu yana güncellemelerle daha kusursuz hale getirilmeye çalışılıyor. Şiddet unsurunun taban yaptığı, görsel ve işitsel yönden oldukça başarılı olan dövüş oyunu için yayınlanan son yama oyuncuların topluluklarda konuştukları hataları (bug) siliyor.

İlk etapta PS4’e sunulan, sonrasında XBOX One ve PC platformlarında indirilmeye açılacak olan yeni yama neredeyse oyunda yer alan tüm dövüşçülerin hatalı hareketlerini ortadan kaldırıyor. Başta Reptile ve Tanya olmak üzere D’Vorah, Ermac, Goro, Jacqui, Jax, Johnny Cage, Kano, Predator, Quan Chi, Shinnok, Takeda ve Tremor’ın hareketlerine ilişkin düzeltmelerin yapıldığı, oyunun yapımcısı tarafından paylaşıldı.

Mortal Kombat X'i mobil platformda oynamak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR