Mortal Kombat X'in iOS Versiyonu Ücretsiz Olarak Yayınlandı!

Mortal Kombat X'in iOS Versiyonu Ücretsiz Olarak Yayınlandı!

Mortal Kombat X'in çıkışına son 1 hafta kala, dağıtımcı firma Warner Bros. oyunun mobil sürümünü iOS platformuna ulaştırdı. iPhone ve iPad'ler için ücretsiz olarak çıkan Mortal Kombat X'te mobilde sağlanan en kaliteli dövüş altyapılarından birine tanıklık ediyoruz.

Oyun konsolları ve PC için 14 Nisan'da çıkacak Mortal Kombat X için gün sayarken, Warner Bros.'tan gelen ilginç haber oyunu merakla bekleyen hayranlara ilaç gibi gelecek. Yeni nesil oyunculuğun getirdiği donanımlarla birlikte telefon ve tabletlerinizi zorlayacak üst seviye grafiklerle Mortal Kombat X tam bir performans deneği olacakmış. Bunun için yayıncının özellikle kullanıcılara bir uyarısı var; iPhone veya iPad'inizde minimum 1.5 GB boş alan gerekli. iPod Touch ve iPhone 4S gibi 1 GB RAM'den düşük modellerde ise performans sorunları yaşanabiliyormuş.

Mortal Kombat X'i mobil versiyonunda tanıdık Mortal Kombat dövüşçüleriyle birlikte kart koleksiyonu, 3'e 3 dövüşler, online dövüş imkanı ve konsollarla bağlantı kurarak ekstra güçlendirmeler kazanma gibi imkanlar karşımıza çıkacak. Oyunun tüm bu özelliklerine rağmen iOS platformuna ücretsiz çıkması gerçekten şaşırtıcı. En azından oyunu indirip biraz oynadıktan sonra bize hak vereceksiniz. Zaten oyunun tanıtım videosunda evde, okulda, otobüste, her yerde dövüşün gibisinden bir mizah yapılmış. Hakikaten de öyle!

Oynanış bakımından mobil platform baz alındığında tatmin edici kontroller vaat eden Mortal Kombat X, daha çok dokunma, basılı tutma ve kaydırma tarzı kontrol şemasına sahip. Düşmanı delicesine dövmek, Fatality zamanı geldiğinde ise farklı kaydırma hareketleriyle kafa uçurmak oyundaki temel amaçlarınız arasında.

Son olarak Mortal Kombat X'in PC ve konsol versiyonlarında yer alan bazı Fatality'lerin olduğu gibi mobil versiyona taşındığı biliniyor. Fatality heyecanını ve yeni hareketleri merak edenler için bu harika bir fırsat olacak.

Mortal Kombat X'i iPhone veya iPad'inize indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR