Mortal Kombat XL Ön Siparişe Açıldı!

Mortal Kombat XL Ön Siparişe Açıldı!

Mortal Kombat X'ten sonra içerisinde tüm DLC paketlerini içerecek şekilde çıkarılacak olan Mortal Kombat XL oyunu Xbox One kullanıcıları için ön siparişe açıldı. Eğer DLC'leri teker teker almak istemiyorsanız ya da oyunu daha önce edinmediyseniz Mart ayının ilk günü ile birlikte Mortal Kombat XL oynamaya başlayabilirsiniz.

Eğer daha önce Mortal Kombat XL hakkında kulağınıza bir bilgi gelmediyser açıklamakta fayda var. Mortal Kombat XL yeni bir oyun değil. Sadece Mortal Kombat X ile birlikte satışa sunulan tüm DLC pekatlerini içerisinde bulunduruyor. Örnekle açıklamak gerekirse, Street Fighter 4 ve Street Fighter 4 Ultra oyunları gibi de düşünebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Morrtal Kombat XL için PC versiyonu gelmeyecek haberini yapmıştık. XL için çıkarılan betanın sadece konsollarda olması ve bazı diğer detaylar hem bizleri hem de oyuncuları Mortal Kombat XL için PC sürümü gelmeyecek diye düşündürtmüştü. Şu an için de yetkililer resmi olarak bir açıklama yapmış durumda değil ve Mortal Kombat X'in PC versiyonundaki sorunlar da henüz tam olarak çözüme kavuşturulmadı.

1 Mart'da çıkış yapacak olan Mortal Kombat XL için PS versiyonu da en kısa zamanda ön siparişe açılır diye düşünüyorum.

Mortal Kombat X'ten sonra Mortal Kombar XL'ı da almayı düşünüyor musunuz?

YORUMLAR