Mortal Kombat'ta Daha Düzgün Vücutlar ve Ölümcül Dövüşler Yolda

Mortal Kombat'ta Daha Düzgün Vücutlar ve Ölümcül Dövüşler Yolda

NetherRealms'ın yeni çıkacak Mortal Kombat X oyununda özellikle kadın kahramanların vücutları bir kez daha tasarlandı. Yeni tasarımlarla daha gerçekçi ve daha çekici kılınan Kitana çok can yakacağa benziyor. 

Nether Realm’s proje koordinatörü Spiro Anagnostakos, Mortal Kombat X serisinin oyunun 2011 sürümünün yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiş hali olduğunu anlattı. Özellikle Scorpion ve Kitana karakterlerinin üzerinden defalarca geçildiğini ve karakterlerin gerçekçiliğinin artırıldığını açıkladı. 

Mortal Kombat oyununda Kitana'nın daha farklı ve daha tehlikeli olacağının altını çizen Anagnostakos, 'karakterlerin daha fazla etkileyici ve gerçekçi olması için uzun süre üzerinde çalıştık' dedi. Mortal Kombat’ta karakterlerin daha fazla gerçekçi olabilmesi onların daha fazla abartıldığı anlamına gelmediğini açıklayan yapımcı, özellikle gerçek insan hissi verebilmenin oyun içinde heyecan dozunun da artacağı anlamına geldiğine dikkat çekti. 

Nisan ayının 14'ünde piyasaya çıkacak olan oyun PC, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 ve PlayStation 4 için raflara yerleştirilecek. 

MORTAL KOMBAT 9

Mortal Kombat X Tanıtım Videosu

Mortal Kombat X Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR