Moto 360 2'ye Ait Yeni Fotoğraflar Ortaya Çıktı

Moto 360 2'ye Ait Yeni Fotoğraflar Ortaya Çıktı

Giyilebilir teknolojinin en çok konuşulan cihazı şüphesiz akıllı saatler. Geçtiğimiz yıl birçok firma akıllı saat üretimine girişti fakat bazıları başarılı olamadı ve piyasadan çekildi. Başarısız şirketler arasından sıyrılan ve akıllı saat konusunda adını çok fazla duyuran Motorola, akıllı saatinin yeni modeli üzerinde çalışıyor.

Yaklaşık 1 yıl önce ortaya çıkan Moto 360 isimli akıllı saat dünya çapında büyük bir yankı bulmuştu. Diğer rakiplerine oranla tasarımıyla ve özellikleriyle farklılık oluşturan Moto 360 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Yeni model yine tasarımıyla gözlere hitap edecek gibi gözüküyor. Bunun yanı sıra Motorola ise bu saatin üretimi hakkında ser verip sır vermiyor.

Motorola’nın bu saatinin 2. modeli piyasaya çıkmadan önce görüntülendi. Akıllı saatler arasında tasarımıyla en farklı görüntüyü oluşturmuş olan Moto 360 2'nin yeni görüntüleri oldukça fazla konuşulacak. Yetkili bir abimizin (Chen Xudong) kolunda görüntülen saat ile birlikte Motorola adeta gövde gösterisi yaptı.

Resme baktığımız zaman Moto 360 2'nin en göze çarpan özelliği; sağ tarafta tam ortada bulunan ayarlama tuşunun biraz daha yukarıya alınmış olması. Saatin yazılımı ve donanımı konusunda ise hiçbir bilgi paylaşılmadığı için sizlere bir şey söylemiyoruz. Fakat önümüzdeki günlerde diğer ayrıntılarının paylaşılacağını ve farklı fotoğraflarının ortaya çıkacağı söyleniyor.

Sizce saat piyasası diğer markalara oranla Moto 360'ın 2. modelini nasıl karşılayacak?

Motorola, DROID Maxx 2 Turbo 2 Adında İnanılmaz Bir Akıllı Telefonla Geliyor 

YORUMLAR