Moto 360, Yeni Videosuyla Klasik Akıllı Saat Tasarımını Gösteriyor

Moto 360, Yeni Videosuyla Klasik Akıllı Saat Tasarımını Gösteriyor

Android Wear'lar bu aralar gündemden düşmüyor. Aslında bütün ilgiyi onlar toplamış gibi görünüyor ama, bu sefer ortaya çıkan dizayn bunlardan biraz daha ilgi çekici gibi görünüyor.

Yeni gelecek olan Moto 360, bizlere akıllı saat kavramını "klasik" bir biçimde yansıtmaya hazırlanıyor. Akıllı saat yapma konusunda yeni bir çağ başlatmak isteyen yapımcılardan Lior Ron ise konu hakkında şu şekilde bir yorum yaptı:

"İlham aldığımız tek şey saatler."

Az ve öz konuşan Ron, sanıyoruz ki bizlere ilham aldıkları şeyin teknoloji değil de tamamen saat olduğunu anlatmaya çalışıyor. Özellikle kare ekran yerine yuvarlak ekrana sahip olması, bu cihazı özel kılan şeylerin başında geliyor.

Moto 360'ın ne zaman ya da ne kadara çıkacağı henüz belirli değil. Şu an sadece tanıtım fragmanı yayınlandı ve bu fragmanda yapımcı günlükleriyle beraber Moto 360'ın ne olduğuna dair güzel bilgiler öğrenebiliyoruz. 

Özellikle Android Wear kullanmak istiyor, fakat çok teknolojik göründüğü için içinize sindiremiyorsanız, Moto 360'a bir göz atmanızda fayda var. 

İyi seyirler.

 

Android Wear Hatası, Uygulama Yüklemeyi Engelliyor

YORUMLAR