Moto 360'ın Altın Kaplama Modeli Yapılacak

Moto 360'ın Altın Kaplama Modeli Yapılacak

Motorola geçtiğimiz haftalarda akıllı saat piyasasına yeni bir hareket kazandıracak olan Moto 360'ı tanıtmış ve tanıttıktan hemen sonra satışa çıkarmıştı. Dünya çapında büyük ilgiyle karşılaşan ve yoğun ilgiden dolayı stokları azalan Motorola bu durumdan oldukça memnun kalmıştı. Ünlü şirket bu büyük satış rakamlarından sonra Moto 360'ı altın ile kaplayıp yeniden satışa sunacak.

Farklı tasarımları geliştirmeyi seven Motorola, kullanıcılarının hem göz zevkine cebine hitap ediyor. Moto X ve Moto 360 ile yakaladığı başarısını iyice ilerletmek isteyen şirket bu sefer Moto 360’ın farklı modellerini çıkaracak. Farklı tasarıma sahip kayışlar ile kordonu değişebilen bu akıllı Saat’in artık gövdesini altın kaplama olarak kullanabileceksiniz. Uzun süredir konuşulan bu tasarımın önceki dedikodularda sarı renkli olacağı söyleniyordu ama geçtiğimiz günlerde boyalı değil altın kaplama olacağı kesin olarak ortaya çıktı. iPhone'larda sıklıkla görmeye başladığımız bu tasarım artık Motorola içinde sıradan bir hale gelecek.

Motorola tarafından bu dedikoduya karşı olumsuz bir açıklama gelmedi ama şirket daha önce yaptığı açıklamalarda Moto 360'a yeni tasarımlar getireceğinden söz etmişti. Yani ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyoruz ve altın kaplama Moto 360'ı merakla bekliyoruz. Bu arada altın kaplama saatlerin sınırlı sayıda üretileceğini ve fiyatının pahalı olması dolayısıyla sadece seçkin kişilerin alabileceğini tahmin ediyoruz.

Peki siz altın kaplama bir cihaz kullanmak ister misiniz?

Yuvarlak Şekilli LG G Watch R Akıllı Saat Ortaya Çıktı 

YORUMLAR