Moto G Resmen Tanıtıldı

Moto G, Brezilya'da gerçekleşen etkinlikte resmen tanıtıldı.

Moto G Resmen Tanıtıldı

Motorola, amiral gemisi Moto X’in ucuz sürümü Moto G’yi resmen tanıttı. Brezilya’da gerçekleşen etkinlikte görücüye çıkan, güçlü donanımı ile dikkat çeken yeni Moto, uygun fiyatlı akıllı telefon arayanlar için ideal.

Motorola’nın "sıradışı telefon sıradışı fiyat" sloganı ile tanıttığı Moto G akıllı telefonu, diğer ucuz akıllı telefonlara göre oldukça güçlü donanıma sahip. 4.5 inç 720p LCD ekrana sahip yeni Moto, Qualcomm’un 1.2GHz çift çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisini kullanıyor. 1GB RAM’e sahip telefonun arka yüzünde 5 megapiksel, ön yüzünde 1.3 megapiksel kamera yer alıyor. 8GB ve 16GB dahili depolama alanı seçenekleri ile gelen telefonun arka kapağını isteğinize göre değiştirebiliyorsunuz. Şu an için sarı, mor, mavi, yeşil ve kırmızı arka kapak seçenekleri mevcut. Sınıfının en incesi olarak gösterilen telefon, 11.6 mm kalınlığa sahip. 143 gram ağırlığındaki telefonun bataryası 2070mAH gücünde.

Moto G, Android 4.3 işletim sistemi yüklü gelse de şirkete göre Android 4.4 KitKat sürümüne yükseltmek mümkün olacak. Telefonun 8GB sürümü 179 dolar, 16GB sürümü 199 dolar fiyat etiketi ile ilk önce Brezilya’da, ilerleyen haftalarda diğer ülkelerde, Ocak 2014’ün başında Amerika'da satışa sunulacak. Bu fiyatların kontratsız fiyat olduğu belirtiliyor.

WD My Cloud EX4 ile 16TB Veri Depolamak Mümkün

YORUMLAR