Moto Maxx Resmi Olarak Duyuruldu

Moto Maxx Resmi Olarak Duyuruldu

Amerikalı ünlü teknoloji firması Motorola, yeni akıllı telefonu Moto Maxx'ı duruydu.

Samsung, Apple, Xiaomi, LG, Lenovo ve HTC... Adlarını neredeyse bütün dünyanın duyduğu, mobil cihazlarını milyonlarca kişinin kullandığı firmalar. Bir de ilk başta adları aklımıza gelmeyen ancak sektörün eskilerinden olan 1-2 firma var. Bunların başında elbette ki Motorola geliyor.

Bir dönemin popüler teknoloji firması olan Motorola, özellikle akıllı ürünlerin popülerliğinin artmaya başladığı bir dönemde değim yerindeyse ortadan kaybolmuştu. Mobil çözümlere eskisi kadar yatırım yapmayan firma, kısa süre öncesine kadar bu stratejiye sadık kalmaya devam ediyordu. Ancak görünen o ki firma tekrardan popülerliğini arttırmayı planlıyor. Çünkü kısa süre önce yeni akıllı telefonları Moto Maxx'ı kullanıcıların beğenisine sundu.

Modaya uyan Motorola, Moto Maxx için 5.2 inç'lik ekran ve quadcore Snapdragon ilemci kullanmış durumda. Neredeyse her yeni çıkan cihazda standart haline gelmiş bu özellikler dışında cihazın en dikkat çekici özelliği ise 21 megapixel arka kamera ile 4K video çekebiliyor olmamız. Özel olarak tasarlanan bu kamera ile yapılacak çekimlerin 4K kalitesine sahip olmasının bir sonucu olarak da kullanıcıların yüksek depolama ihtiacı olacağını düşünen firma, 64 GB'lık depolama alanını cihaza eklemeyi unutmamış.

Moto Maxx'ın bir diğer önemli özelliği ise 3,900 mAh batarya kapasitesi. Piyasada bulunan cihazlara göre yüksek batarya kapasitesine sahip olan cihaz, bu özelliği ile de kullanıcılarını memnun edecek gibi.

Fiyatı hakkında bilgi verilmeyen cihaz, duyuruya göre cihaz ilk olarak Brazilya'da satışa sunulacak.

League of Legends'ın Yeni Nişancısı: İntikam Mızrağı Kalista

YORUMLAR