Motorola'dan Yeni Moto Modlara Sahip Moto Z4 Play Geliyor

Genellikle orta segment kullanıcılara hitap etmesiyle tanınan Motorola, Moto Z4 Play ile üst seviyeye oynamak istiyor. Yeni Moto Modlar ile geleceği söylenen cihazın render görselleri ortaya çıktı. İşte Motorola Moto Z4 Play:

LG'nin modüler yapısından daha ötesine giden ve daha kullanışlı Moto Modlar sunmayı başaran Motorola, yine de pazarda istediği etkiyi yaratabilmiş değil. Moto Z4 Play ile yepyeni modüler yapılara destek vermeyi planlayan şirket, hala pek çok soruyu da akıllardan silmeyi başaramadı. Ancak ortaya çıkan yeni cihazın render görselleri kullanıcıları heyecanlandıracak gibi gözüküyor.

İlk defa su damlası çentik tasarımını deneyeceği ön görülen Motorola'nın mevcut tüm Moto Modlarla uyumluluğunu sürdürmesi gerektiği düşünülüyor. Önceki modlarla birlikte modüler yapısını genişletmek ve bu anlamda pazarda öncü olmayı planlayan üreticinin, bazı konularda ise eli kolu bağlı kalıyor. Örneğin; Moto Z4 Play önceki modüllerle uyumlu olacaksa, şirketin sürekli aynı boyutta telefon üretmesi gerekiyor. Bu da bir süre içerisinde kendini tekrarlayan telefonları ortaya çıkarabilir.

Render görsellerinin haricinde donanım bilgisine sahip olmadığımız Moto Z4 Play'in arka tarafında tek kamera olduğu görülüyor. Bu anlamda eleştiri alacağı düşünülen şirketin, benzer tasarımı benimsediğini söylersek yanlış olmayacaktır. Peki ya siz yeni Motorola'yı nasıl buldunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin!