Motorola DROID Turbo 3'ün 16 MP'lik Hasselblad Kamerası Sızdırıldı

Motorola DROID Turbo 3'ün 16 MP'lik Hasselblad Kamerası Sızdırıldı

Motorola DROID Turbo 3 adını sık duymadığımız ama varlığından haberdar olduğumuz akıllı telefonlar arasında yer alıyordu. Verizon ile ortak çıkarılan bu serinin şimdi de yeni görüntüleri sızdırıldı. Çin'in sosyal medya platformu olan Weibo'da yayınlanan basın fotoğraflarına göre, Motorola DROID Turbo 3 hakkında birçok detayı öğrenebiliyoruz. 

Motorola ve Verizon ortak yapımı olan DROID Turbo 3, sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde çıkacak bir akıllı telefon. İlerleyen dönemlerde küresel pazara açılır mı henüz bilmiyoruz ama şimdilik farklı bir deneyim sunacağı aşikar. Sızdırılan basın fotoğraflarına baktığımızda da tasarım olarak oldukça ilgi çekici olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Örneğin DROID Turbo 3'ün kamerasında f/1.9 diyafram ve LED flaş bulunuyor. Diğer yandan arka yüzünde etkileyici bir 16 megapiksellik Hasselblad kamera olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Ayrıca telefonun arka kamerasındaki modül haricinde oldukça ince olduğu da dikkat çekiyor. 

Önümüzdeki haftalarda bu akıllı telefon için daha fazla ayrıntı gelecektir, fakat şimdilik basın fotoğrafları telefon ile ilgili fikir sahibi olmamız için yeterli olacaktır. Konunun takipçisi olacağımız da söyleyelim. 

Motorola Droid Maxx 2 Resmen Duyuruldu, İşte Özellikleri

YORUMLAR