Motorola En Ucuz Moto E'yi Piyasaya Sürüyor

Motorola En Ucuz Moto E'yi Piyasaya Sürüyor

Hemen sadede gelelim, Motorola Moto E serisi 149 ve 119 dolara piyasaya çıkacak ikinci nesil ucuz telefonları raflara yerleştirmeye hazırlanıyor. Peki Moto E serisi neden bu kadar ucuz?Motorola ikinci nesil Moto E serisi iki tip telefonu piyasaya sürecek. Bu akıllı cihazların en önemli özelliği fiyatları. Ancak bu ucuz fiyatın da bir bedeli var elbette. ABD sınırları dahilinde 149.99 ve 119.99 dolara satılması planlanan cihazlar sadece LTE ve 3G kullanıyor.

Moto E'nin tanıtım reklamı şöyleydi:

2014 yılında çıkan Moto E modellerinden tek farkı bu değil elbette. Moto E'nin 3G modeli hala Snapdragon 200 çekirdek kullanıyor, 4.3 inçlik bir ekranı var 540x960 pixel çözünürlük sunuyor. 

1 GB RAM geleneğini sürdüren cihazlar, 4 ve 8 GB depolama kapasitesine sahipler ve 1980mAh batarya kullanıyorlar. 5MP arka kameraya sahip olan her iki Moto E’nin ön tarafında da bir VGA kamera olduğu görülebiliyor.

Motorola bu telefonları kişiselleştirme olayını da sadeleştirmiş. Cihazın etrafına renkli çerçeveler takarak cihazınızı kişiselleştirmeniz mümkün. 2 farklı takım halinde gelen bu çerçeveler kırmızı, mavi, sarı ya da turkuvaz, mor, ahududu renklerden oluşuyor. Her bir takımın fiyatı da 19.99 dolar olarak belirlenmiş.

İşte Moto E2 ikinci nesilin 4 dakikalık tanıtım demosu da şöyle:

Moto E tam 50 ülkede birden satışa sunulacak. Asya, Avrupa ve Latin Amerika bu planda yer alıyorlar.

Moto E ile Tanışın

Moto G ile Tanışın

Moto 360'ın Altın Kaplama Modeli Yapılacak

YORUMLAR