Motorola G6 Plus ve G6 Play Görselleri Sızdırıldı

Motorola şirketinin son bombası olacak olan Moto G6 Plus ve G6 Play İngiltere merkezli bir telefon perakendecisi tarafından sızdırıldı. Cihazların tüm görselleri internete yüklenirken her iki telefon için bazı özellikler paylaşıldı.

Carphone Warehouse tarafından kullanıcılarla paylaşılan G6 Plus ve G6 Play görselleri aslında daha önceden de internete yüklenmişti. Yani bu anlamda çok uzak bir model olmadığımız Moto G6, yeni sızıntıyla birlikte tamamen netlik kazandı. Her iki telefonda çerçevesiz ekran yer alıyorken, cihazların fiyat-performans ürünleri olduklarını da belirtmek gerekiyor. İsterseniz lafı uzatmadan telefonların detaylarına bakalım:

Moto G6 Plus Teknik Özellikleri

18:9 formatıyla sunulacak olan G6 Plus'ta 5.9 inç ekran bulunacak. Ayrıca Snapdragon 630'dan güç alacağı söylenen telefonda çift kamera kurulumu olması bekleniyor. Ön ekrana monte edilmiş parmak izi sensörüyle de dikkat çekmeyi başaran modelin selfie kamerasında flaş desteği bulunacak. Carphone Warehouse'ta mavi ve gümüş renk ile sunulan telefonun 299 avro fiyat etiketine sahip olacağı belirtilmiş durumda.

Son olarak yeni G6 telefonlarında şirketin sesli asistanı Moto Voice özelliğini sunacağını duyuran Motorola, böylelikle telefonlarını daha akıllı hale getirmeyi planlıyor.

Moto G6 Play Teknik Özellikleri

Diğer Moto G6'lara oranla daha düşük özelliklerle sunulması planlanan telefonda çerçevesiz 5.7 inçlik ekran bulunuyor. Snapdragon 430 yonga setini barındıran G6 Play'de hızlı odaklanan bir kameranın ve uzun ömürlü bir bataryanın yer aldığı ifade ediliyor. Ayrıca parmak izi sensörünü arka tarafa yerleştiren Motorola, tek arka kamerayı kullanmayı tercih etmiş. Aynı zamanda bu modelde de geliştirilmiş Moto Voice'in olduğu dile getiriliyor.

Son olarak Moto G6 serisinin bugün Brezilya'da yapılacak lansman ile tanıtılacağını belirtmekte fayda var. Moto G6 Play'in fiyatınınsa 199 dolar civarında olması bekleniyor.

Peki ya siz bu modelleri nasıl buldunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın.

YORUMLAR