Motorola Moto X'in İlginç ve Kullanışlı Bir Özelliği Daha Ortaya Çıktı

Motorola Moto X'in İlginç ve Kullanışlı Bir Özelliği Daha Ortaya Çıktı

Motorola Moto X, daha önce akılı telefonlarda pek fazla bulunmayan bir özelliği kullanıcılarına sunacak. Moto X’in internete sızan son görüntüleri bir ön kamera flaşına sahip olduğunu gösteriyor.

Motorola’nın yeni tepe cihazı Moto X’in internete yeni görüntüleri sızdırıldı. Bu görüntülere göre Motorola Moto X ön kamerasının da bir flaşa sahip olduğu net bir biçimde belli oluyor.  

Motorola geleneksel olarak amiral gemisi de tabir edilen üst seviye telefonlarını Ağustos ya da Eylül aylarında çıkarabiliyor. Bundan dolayı Moto X’in de aynı dönemde çıkması bekleniyor.

2K görüntü kalitesine sahip olacağı sızdırılan Moto X'in, ön kamerasının 21 megapiksel olacağı ve aynı zamanda bir flaşa da sahip olacağı da sızan bilgiler arasında. Motorola Moto X’in ses konusunda da bazı atılımlar yaptığı, çerçevenin alt kenarında bulunacak olan hoparlörlerin güçlendirildiği ve daha inceltildiği de söyleniyor. Motorola Moto X parmak izi sensörü de kullanacak.

İşin en ilginç tarafı bu sızan fotoğraf ve bilgilerin Peru’dan geliyor olması. Peru Android Facebook sayfaları Motorola Moto X hakkında hem bilgi, hem de resim sızdırıyor. Tamindir olarak, Moto X kullanıcısı olmayı düşünenlerin selfie çekerken flaşı kapatmalarını tavsiye ediyoruz. 

Motorola Moto G 2015'in Yeni Görüntüleri Sızdırıldı

Motorola'nın 4 Yeni Telefonu Aynı Anda İnternete Sızdırıldı

YORUMLAR