Motorola Nexus 6, 12 Ülkede Daha Satışa Çıkıyor

Google'ın Motorola ile birlikte piyasaya sunduğu yeni amiral gemisi Nexus 6, 12 yeni ülkede daha satışa sunularak daha fazla kullanıcıya ulaşması sağlanıyor.

Motorola Nexus 6, 12 Ülkede Daha Satışa Çıkıyor

Google ve Motorola iş birliği ile üretilen ve akıllı telefon piyasasına bomba gibi düşen yeni amiral gemisi Nexus 6, Google Play üzerinden 12 yeni ülkede daha satışa çıkıyor. Bildiğiniz üzere Google kendi cihazlarını ilk olarak Google Play Store üzerinden satışa sunuyor.

Nexus 6'nın stokları ön satışa çıktığı anda tükenmişti. Bunun üzerine Google açıklama yaparak her Çarşamba günü stokların yenileneceğini ve üretimin hızlandırılarak daha fazla cihazın kullanıcılara sunulacağını duyurmuştu. Sınırlı sayıda ülke üüzerinden satın alınabilen Nexus 6'yı şu an için malesef Türkiye üzerinden alamıyoruz. Bildiğiniz üzere Google Play üzerinden telefon ve tablet alımı desteği yok. Bu nedenle mağazalardaki yerini alana kadar bekleyeceğiz. Fakat bekleyenler için oldukça iyi bir haberimiz var. Google, Nexus 6'nın 12 yeni ülkede daha satışa sunulacağını açıkladı. elirtilen ülkelerdeki kullanıcılar Google Play üzerinden Nexus 6'larını satın alarak en kısa sürede cihazlarına kavuşabilecek.

Açıklanan listedeki ülkeler şu şekildedir: Avustralya, Belçika, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Hollanda, İspanya, İsveç, İngiltere ve Kanada.

Nexus 6'nın daha fazla ülkede satışa sunulmasının iyi yanı ise çok yakın zamanda mağazalarda göreceğimiz anlamına geliyor. Yani Türkiye'de yaşıyorsanız bir süre sonra Nexus 6'yı teknoloji ürünü satan mağazalardan temin edebilir durumda olacaksınız. Şahsi olarak büyük bir hevesle beklediğim Nexus 6 hakkındaki görüşlerinizi bizlerle aşağıdaki yorm bölümünden paylaşabilirsiniz.

Google Nexus 9 İncelemesi

YORUMLAR