Motorola Nexus 6'nın Android L Arayüzü Paylaşıldı

Motorola'nın Moto X'ten sonra büyük emeklerle geliştirmeye çalıştığı Nexus 6 ile ilgili yeni sızıntılar paylaşıldı.

Motorola Nexus 6'nın Android L Arayüzü Paylaşıldı

Google'ın geliştirmeye başladığı ve Motorola ortaklığında üretilecek olan Nexus 6 için sona yaklaşıldı. Diğer Nexus'lara oranla tasarım ve performans konusunda oldukça büyük değişiklikler olacak.

Nexus 6'nın veya diğer ismiyle Nexus X'in sızdırılan tasarımını ve hakkında bölümünü sizlere bu haberimizde paylaşmıştık. Android son sürüm olan Android L ile gelecek olan bu telefonun şimdi ise arayüzü sızdırıldı. Tam olarak cihazdan alınmayan görüntüler animasyon gibi dursa da, cihazın satışa sunulduğunda bu arayüzü kullanma ihtimali oldukça yüksek.

Android L ile karşımıza gelecek olan bu telefon gerçekten ekran boyutuyla kullanıcılarını şaşırtacak. Çünkü Nexus 6, 5.9 inç boyutunda  ve HD çözünürlüğe sahip bir ekrana sahip. 3.200 mAh bataryasıyla uzun süre şarjının gitmesi beklenen bu telefon Snapdragon 805 işlemciyi kullanacak.  Ayrıca Nexus 6, 13 MP kamerasıyla 4K çözünürlüğünde videoları çekip oynatabilme yeteneğine de sahip.

Aşağıda Nexus 6'ya ait olduğu söylenen tasarımı paylaştık. Baktığınız zaman Android L'yi ve Nexus 6'nın ön kısmını görebilirsiniz ama bu tasarımın kesin olarak uygulanacağını ne yazık ki söyleyemiyoruz.

Nexus 6'nın Tasarımı Ve Hakkında Bölümü Sızdırıldı

HTC Google Nexus 9 Çok Yakında Satışa Sunulacak

YORUMLAR