Motorola'dan 2K Ekrana Sahip 3 Süper Telefon Geliyor

Motorola'dan 2K Ekrana Sahip 3 Süper Telefon Geliyor

Android telefon üreticisi Motorola birden fazla yeni telefon üzerinde çalışıyor. Bunlardan 3 tanesi pazarda ses getirecek ürünlerden oluşuyor. Bütün modellerin 2K ekranları olacağı dedikodusu dolaşıyor.

Bu özel 3 model telefon 2K ekrana sahip olacak ve 2560x1440 piksel çözünürlük sunacak. Android telefon üreticileri hızla 2K görüntü kalitesine geçiyorlar. Motorola’da bu yarışta geri kalmak istemiyor.

Yeni üreteceği konuşulan Motorola XT1578, Motorola XT1585 ve Motorola XT192A modelleri Motorola’nın süper telefonları olacak. Android 5.1 Lollipop sistemi kullanacak olan telefonlar, ilk olarak ABD’de Verizon için üretilecekler. Daha sonra dünya pazarı için bir plan yapılıp yapılmadığı netleşmedi. Verizon’a özel DROID Network üzerinden Bluetooth LE desteği de verecek olan bu üç yeni modelin veri alışverişinde hız sınırı tanımayacağı konuşuluyor.

Ekran özellikleri dışında Motorola XT1578, Motorola XT1585 ve Motorola XT192A modelleri hakkında henüz başka bir bilgi mevcut değil. Ancak Motorola’nın fiyat performans politikası göz önüne alınırsa bu cihazların bir önceki nesilden çok daha avantajlı olacağı söyleniyor. 

Motorola’nın Patronu Apple’a Fena Çattı

Motorola En Ucuz Moto E'yi Piyasaya Sürüyor

YORUMLAR