Motorola'nın 3'üncü Nesil Yeni Orta Sınıf Telefonu Moto G Sızdırıldı

Motorola'nın 3'üncü Nesil Yeni Orta Sınıf Telefonu Moto G Sızdırıldı

Motorola’nın Moto G serisi kendini ispat etmiş bir orta sınıf telefon olarak hatırlanır. Bir süredir kendisinden pek ses çıkmayan Moto G serisinin üçüncü nesil telefonu internete sızdırıldı. 

Moto G ile ilgili sızıntı sadece anlamsız fotoğraflardan ibaret değil. Bu kez videosu internete sızdırıldı.  Motorola Moto G’nin üçüncü nesil akıllı telefonunun tüm detaylarının net bir şekilde görülebildiği video yeni nesil telefon ile ilgili tüm sorulara cevap veriyor.

5 inçlik bir ekrana sahip olduğu gözlemlenen Moto G, 720p çözünürlüğe sahip ayrıca 320 dpi piksel yoğunluğu sunuyor. 1 GB RAM kullanıyor ve 8 GB dahili hafızası var. Snapdragon 401 işlemci yongasına sahip olduğu görülen Moto G 13 MP arka ve 5 MP ön kamerayla donatılmış. Bu özellikleri daha önceki Moto G’lerle karşılaştırıldığında oldukça üstün sayılabilir. Moto G Android 5.1.1 işletim sistemine sahip.

Üçüncü nesil Moto G’nin bataryasına da ince bir ayar çekilmiş gibi görünüyor. Moto G, 2.300mAh batarya kullanıyor ve bu da kardeşlerine göre biraz daha uzun ömürlü olduğu anlamına geliyor. Moto G 2015 yılında piyasada olacak, ancak henüz fiyatı hakkında bir bilgi sızmadı.

İşte sızan Moto G üçüncü nesil videosu.

Moto G ile Tanışın

Moto G Resmen Tanıtıldı

YORUMLAR