Motorola'nın 4 Yeni Telefonu Aynı Anda İnternete Sızdırıldı

Motorola'nın 4 Yeni Telefonu Aynı Anda İnternete Sızdırıldı

Motorola’nın 2015 yılı için tasarladığı ve henüz tanıtmadığı tüm ürünleri internete sızdırıldı. Moto X, Moto G de dahil olmak üzere, 4 farklı Motorola ürünü yan yana görüntülendi.

İnternete yeni çıkması beklenen akıllı telefon görüntülerinin sızdığına her zaman şahit oluyoruz. Ancak ilk defa, tüm 2015 yılı ikinci yarısı ürünlerin hepsinin birden görüntülenmesi oldukça ilginç. Motorola’nın 2015 Moto X, Moto G modelleri ve üst sınıf cihazları Droid ve Droid mini modellerinin resimleri internete sızdırıldı.

HellomotoHK tarafından sızdırılan ürünlerin yan yana asker gibi dizilerek internette boy gösterdiler.

 

Yukarıdaki resimde soldan sağa, Droid Mini, üçüncü nesil Moto G, yeni Droid ve son olarak yine üçüncü nesil Moto X görülüyor. Bu cihazların henüz Motorola tarafından resmi bir tanıtımı ya da çıkış tarihi duyurulmadı, ancak tanıtımların yaz sonu itibarıyla başlayabileceği konuşuluyor.

Motorola’nın Moto X, Moto G modelleri ve üst sınıf cihazları Droid ve Droid mini modellerinin ABD’de bütün operatörler tarafından dağıtılacağı da gelen haberler arasında. Türkiye’de ise Motorola cephesinden uzun süredir ses çıkmıyor.

Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus'ın Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Microsoft Bir İleri, Bir Geri Adım Atıyor, 6 Adet Windows 10 Lumia Geliyor

BlackBerry'nin Android Telefonu BlackBerry Venice'in Fiyatı Belli Oldu

YORUMLAR