Motorola'nın Yeni Amiral Gemisi Moto X'in Görüntüleri Sızdırıldı

Motorola'nın Yeni Amiral Gemisi Moto X'in Görüntüleri Sızdırıldı

Lenovo'nun satın aldığı Motorola akıllı telefon piyasasında tekrar yükselişe geçiyor. Motorola'nın yeni amiral gemisi olan Moto X'in gerçek görüntüleri sızdırıldı.

Lenovo tarafından satın alındıktan sonra eski günlerini mumla arayan Motorola, tekrar o  günlerine dönmek için adımlar atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda karşımıza çıkan Moto G'nin 2016 modeline ait sızıntıdan sonra, bu sefer de Moto X'in 2016 tasarımının görüntüleri ortaya çıktı. Günümüzün trendine ayak uydurduğu görülen telefon, resimlere göre metal kasa ile gelebilir.

Bir internet sitesinde ortaya çıkan resimde telefonun daha düz bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Metal kasaya sahip olduğunu hissettiren telefonda yer alan kamera ve geniş hoparlör de gözden kaçmıyor. Kamera lensinin yanında yer alan noktalar ise kameranın otomatik odaklama özelliğine sahip olabileceğini akıllara getiriyor. O noktalardan biri flaş da olabilir. Fotoğrafı paylaşan internet sitesinde görünen bu tasarımın değişebileceği de belirtilmiş. Gerekçe olarak da, halen daha telefonun üzerinde çalışmalar yapılıyor olması gösteriliyor. 

Snapdragon 820 ve 4 GB RAM ile birlikte gelmesi beklenen telefonun ne zaman piyasaya çıkacağı ve nasıl bir fiyat etiketine sahip olacağı hakkında bir bilgi ise henüz bulunmuyor.

4.Nesil Motorola Moto G Yayınlanan Bir Video İle Ortaya Çıktı

Xiaomi’nin Dev Phableti Mi Max’ın Tanıtım Videoları Yayınlandı

YORUMLAR