Mount & Blade 2: Bannerlord, E3 2017'de Oynanabilecek!

Mount & Blade 2: Bannerlord, E3 2017'de Oynanabilecek!

Sadece ülkemizde değil, bütün dünyada heyecanla beklenen Mount & Blade 2: Bannerlord, önümüzdeki hafta başlayacak olan E3 2017 etklinliğinde yüzünü gösterecek.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz seneki E3'te Mount & Blade 2: Bannerlord'un oynanış videoları yayınlanmıştı ve oyundaki bir kale kuşatmasını gösteren bu videolar büyük beğeni kazanmıştı. Daha önceki Mount & Blade oyunlarının başarısı ise oyuncuların Mount & Blade 2: Bannerlord'a karşı daha da heyecanlı olmalarına sebebiyet veriyordu. İşte bu nedenlerden ötürü Mount & Blade 2: Bannerlord'un çıkışını sabırsızlıkla bekliyoruz; fakat halen oyunun bir resmi çıkış tarihi yok.

Mount & Blade 2: Bannerlord çıkış tarihi belli olmasa da E3 2017 katılımcıları bu oyunu ilk defa oynayabilecekler ve oyun ile ilgili yeni detaylar etkinlik sırasında paylaşılacak. Kendi internet sitesinde bir basın duyurusu yayınlayan TaleWorlds Entertainment ekibi, firmanın CEO'su Armağan Yavuz liderliğinde katılımcılara Mount & Blade 2: Bannerlord demo sürümünü oynarken eşlik edecek ve soruları yanıtlayacak. Ayrıca çok sayıda oynanış videosunun da paylaşılacağının müjdesi veriliyor.

E3 2017'de yer alacak Mount & Blade 2: Bannerlord demosu, TaleWorlds stüdyoları dışında oynanabilir olacak ilk Mount & Blade 2: Bannerlord demosu olacak. 13 - 15 Haziran tarihleri arasında E3 2017 ve Mount & Blade 2: Bannerlord ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Mount & Blade II: Bannerlord'dan Yeni Görseller Geldi

E3 2017'den Neler Bekliyoruz

YORUMLAR