Mount & Blade Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Mount & Blade Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Ankaralı oyun stüdyosu TaleWorlds tarafından geliştirilen Mount & Blade serisinin son oyunu, GOG.com üzerinde ücretsiz oldu. İlk oyunun ücretsiz olmasıyla birlikte bütün seriye de indirimler de geldi. 

Mount & Blade serisi ilk olarak 2008 yılında PC platformu için piyasaya sürülmüş ve o güne kadar hiç görülmemiş bir başarı yakalamıştı. Oyunun çıkışının ardından orijinal yapısı ve mükemmel oynanışıyla onlarca ödül almış, hatta gelmiş geçmiş en iyi 50 oyun arasında bile gösterilmişti. Şimdi de eski oyunları yayınlamasının yanı sıra çoğu oyunu DRM-free olarak satışa çıkarmasıyla ünlenen GOG.com, Mount & Blade serisinde yaptığı indirimleri duyurmak için ilk oyunu ücretsiz olarak verme kararı aldı. Normalde 14,99TL olan oyun, indirimler vesilesiyle ücretsiz yapılırken, ilk oyunu edinmek isteyenlerin 21 Mayıs akşamına kadar Mount & Blade'i hesaplarına yükleyebilecekleri de söylendi. 

Tüm bunlarla birlikte Mount & Blade için çıkmış bütün içeriklerde %75 indirim de yapan GOG, hala almadıysanız bütün seriyi çok ucuza edinmenize de ön ayak oldu. Bu adresten bütün indirimleri görebileceğiniz gibi sitenin ana sayfasına tıkladığınızda, en üst satırda Mount & Blade'i nasıl ücretsiz alacağınızı gösteren yolu görebilir, Get it Free başlığına tıklayarak, oyunu hesabınıza ekleyebilirsiniz. 

Mount & Blade II: Bannerlord'dan Yeni Görseller Geldi

Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri Açıklandı


YORUMLAR