Mount & Blade II: Bannerlord'da Kale Savunması Böyle Yapılacak

Mount & Blade II: Bannerlord'da Kale Savunması Böyle Yapılacak

Türk oyun stüdyosu TaleWorlds tarafından geliştirilmeye devam edilen Mount & Blade 2: Bannerlord için yeni bir video daha yayınlandı. Gamescom 2016'ya özel olarak yayınlanan videoda, Mount & Blade 2: Bannerlord'un yeni kale savunma mekanizmasını görüyoruz.

Mount & Blade serisi tartışmasız Türkiye topraklarından çıkmış en iyi oyun. Ankara merkezli TaleWorlds tarafından uzun süredir geliştirilen seri, daha önce onlarca ödüle layık görüldü. Hatta gelmiş geçmiş en iyi 50 oyun arasında bile kendisine yer buldu. Böylesine bir serinin son oyunu Bannerlord ise yaklaşık dört yıldır bekleniyor. Çıkışına çok az bir süre kaldığını tahmin ettiğimiz oyun için yayınlanan son video ise bizleri mest etti.

Gamescom 2016'yaözel olarak yayınlanan video, serinin daha önceki oyunlarında görmediğimiz bir özelliği bizlere tanıtıyor. Bu özellikle birlikte artık ele geçirdiğimiz kaleleri, istediğimize göre dizayn edebiliyor ve savunma savaşlarında daha etkili olabiliyoruz. Keza yayınlanan videoda da önce oyuncu kaleye birkaç silah yerleştiriyor, ardından elindeki askerleri yerleştiriyor ve savunma savaşı başlıyor. Gözlerimizden iki damla yaş süzülmesine sebep olan o muhteşem videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mount & Blade 2: Bannerlord Duyuruldu

Mount & Blade'in Yapımcılarından Yeni Oyun Caribbean

YORUMLAR