Mount & Blade II: Bannerlord'dan E3 2017 Videoları

Mount & Blade II: Bannerlord'dan E3 2017 Videoları

E3 2017 etkinlikleri kapsamında yapılan konferansların dördüncüsü PC Gaming Show, gerçekleştirildi. Bilgisayar oyunlarına yönelik düzenlenen şov içerisinde Mount & Blade II: Bannerlord videosu da gösterildi. 

Ankaralı oyun stüdyosu TaleWorlds tarafından geliştirilen ve ilk oyunundan bu yana 7 milyondan fazla kopya satarak Türkiye'nin gururu olmayı başaran Mount & Blade serisi ilk olarak 2008 yılında piyasaya sürümüş, farklı oynanışıyla oyuncuların ilgisini çekmiş ve bütün dünyada başarı yakalamıştı. Mount & Blade II: Bannerlord, ilk yapımın ardından Warband ile Ateş ve Kılıç isimli devam oyunlarıyla tekrar karşımıza çıkan serinin yeni oyunu olacak. 

PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilen Bannerlord'un Mount & Blade: Warband'dan 200 yıl önce Kalradya İmparatorluğu'nun çöküş döneminde geçeceği daha önce açıklanmıştı. Yine oyuna dair yayınlanan videolar ile özellikle kale savaşlarına dair detayları da görmüştük. E3 2017 kapsamında PC Gaming Show ile sahneye çıkan Mount & Blade II: Bannerlord için bu sefer yayınlanan videoyla birlikte oyunun asıl savaş mekaniklerini de gördük. 

Bu sene içerisinde piyasaya çıkmasını umduğumuz Mount & Blade II: Bannerlord'un E3 2017 sahnesinde yayınlanan videosunu ve daha fazlasını hemen aşağıda yer alan uzunca videodan görebilirsiniz. 

Mount & Blade 2: Bannerlord, E3 2017'de Oynanabilecek!

Mount & Blade II: Bannerlord'dan Yeni Görseller Geldi

YORUMLAR