Mozilla Firefox 18.0.2 Gayrıresmi Olarak Yayında!

Mozilla Firefox 18.0.2 Gayrıresmi Olarak Yayında!

Mozilla kendi sunucuları üzerinde Firefox için yeni bir sürüm yayındı ama şu an için resmi olarak yeni sürümle ilgili sürüm notları Firefox sitesi üzerinde yayınlanmadı. Windows ve Mac için Firefox'un yeni sürümünü indirebilirsiniz.

Firefox 18.0.2 sürümüyle ilgili resmi bir açıklama yapılmamış olmasına karşın, gelen bu yeni güncellemenin Firefox'un 18.0.1 sürümü kullanan kullanıcıların 'lik bir bölümünün karşılaştığı çökme hatalarından dolay yayınlandığı düşünülüyor. Eğer hala Firefox'un 17 sürümünü kullanıyorsanız zaten böyle bir hatadan haberdar bile değilsinizdir.

Geliştiriciler çökmeyle ilgili sorunu araştırırlarken Facebook sayfalarına erişmeye çalışırken Javascript motorundan kaynaklanan bir hata olduğunu ve çökmeye bunun sebep olduğunu ortaya çıkardılar.

Yeni Firefox sürümü 18.0.2 şu an için resmi olarak yayınlanmamış olsa da günün ilerleyen saatlerinde Mozilla tarafından duyurulacaktır. Firefox'un yeni sürümünü herkesten önce Tamindir üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde indirerek bilgisayarınızı güvenlik açıklarına karşı koruyabilirsiniz.

Firefox 18.0.2 İndir

YORUMLAR