Mozilla Firefox 35 Yayınlandı

Mozilla Firefox 35 Yayınlandı

Popüler internet tarayıcısı Mozilla Firefox'ın 35.0 versiyonu yayınlandı. 4 Aralık'ta beta sürümü ile karşımıza çıkan Firefox 35, neredeyse bir buçuk aylık sürenin ardından resmi olarak kullanıcılara sunuldu.

Her sürümde olduğu gibi pek çok enterasan değişiklik ve gelişimin sağlandığı yeni versiyonun, beta sürümünden çok fazla farklı bulunmuyor. Test sürecinde karşılaşılan ufak sorunların düzeltilip kısa bir sürede bizlere ulaştırılan yeni Firefox 35'i hemen ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mozilla Firefox'un son zamanlarda oldukça sık güncellendiğini siz de farkındasınızdır. Eğer güncellemeler bu hızla devam ederse, Firefox'un versiyon sayıları kısa süre sonra 3 haneli rakamlara ulaşmış olacak.

Değişikliklerin açıklandığı resmi belge henüz kullanıcılara sunulmadı. Fakat geliştiricilerin belirtmiş olduğu değişiklikler arasında, Firefox Hello özelliğinin oda tabanlı yapıya geçirilmesi, CSS filtrelerinin standart olarak kullanılabilir olması ve bazı ufak geliştirmeler bulunuyor.

Windows versiyonu ile birlikte Mac OS X ve Linux versiyonları da güncellenen Firefox'un en güvenilir ve gelişmiş halini kullanabilmek için 35.0 güncellemesini hemen indirerek kullanmalısınız.

Samsung Galaxy S6'nın Metal Versiyonu Ortaya Çıkabilir

YORUMLAR