MSI'dan Çılgın Bir Dizüstü Bilgisayarı Daha

MSI'dan Çılgın Bir Dizüstü Bilgisayarı Daha

MSI'ın GT80 Titan dizüstü serisi klavyede çağ atlayarak mekanik klavyeli ürünlerini piyasaya sürmeye başladı. Dizüstü bilgisayarla beraber popülerliğini kaybeden mekanik klavyelerin devri yeniden başlayacak gibi görünüyor.

IBM bilgisayarlar zamanından bu yana mekanik klavyeler rahatlık ve uzun ömürlü oldukları için tercih edildiler. Dizüstü bilgisayarlarla beraber klavyeler daha minimize oldular ve mekanik klavyelerin devri de bitiyor gibi oldu. Masaüstü bilgisayar kullanan pek çok kullanıcı ve oyuncu hala mekanik klavyelerden vazgeçmiş değil. Bu durumun farkında olan MSI, Titan GT80 serisine mekanik klavye yerleştirdi ve bu durum oyuncuları oldukça memnun edeceğe benziyor.

Laptop devi MSI, 18.4 inçlik GTX980M Nvidia destekli, 16 GB RAM ile donatılmış amiral gemisi GT80’nin klavyesini, tamamen mekanik olarak cihaza yerleştirmeyi başaran ilk dizüstü bilgisayar şirketi olarak tarihe geçmeye hazırlanıyor. Klavye son derece kolaylıkla gövdeden ayrıldığı için de cihazın iç kısımlarına ulaşmak son derece kolay oluyor. Klavyenin hemen sağında dokunmatik bir numerik klavye de yer alıyor.

Titan GT80 mekanik klavyeli MSI canavarlarının satış fiyatı 3,299 dolar olarak belirlendi. 

MSI'ın Çılgın Laptop Mekanik Klavyesinden Görüntüler

MSI GT60 Fotoğraf Galerisi

Dünyanın İlk 3K Çözünürlüklü Oyuncu Bilgisayarı: MSI GT60

YORUMLAR