Müjde! Fallout 4 Bu Hafta Ücretsiz Olarak İndirilebilecek

Müjde! Fallout 4 Bu Hafta Ücretsiz Olarak İndirilebilecek

Fallout 4 oyun severler tarafından beğenilmiş, lansmanı sırasında da oldukça ilgi çekmişti. Çıktığı andan itibaren de beğeni toplamayı başarmıştı. Bu kült seri, PC ve Xbox One'da bu hafta sonu ücretsiz olarak indirilebilecek.

Bu fırsat sayesinde oyunu oynamaya fırsat bulamayanlar, Fallout 4'ü deneyerek satın alıp almayacaklarına da karar verebilecekler.

Steam kullanıcıları ve Xbox Live Gold üyeleri Fallout 4'ü PC'de ve Xbox One platformlarında 25 Mayıs İngitere Saati ile 18:00 (TSİ 20) itibarıyla ücretsiz olarak indirip, deneyebilecekler. Fallout 4 ana oyun teması dışında tüm oyun modlarının da indirilebilmesine olanak tanıyor.

Fallout 4'ün sunduğu bu avantaj, yukarıda belirlenen tarihten başlayarak Steam ve Xbox Store için geçerli olacak. Deneyip satın almak isteyenler için bu süre sonunda yüzde 64'e kadar indirimli fiyat avantajı da bir diğer avantaj.

Bu fırsatı kaçırmayın der ve sizleri ait olduğunuz platformlardan oyunu indirmeye ısrarla davet ederiz. Keyifli bir deneyim yaşamanız dileğiyle.

Fallout 4 Çıkış Videosu

Fallout 4 PC Hileleri

Fallout 4 PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR