Mustafa Eren Can LÖSEV’i Anlattı Dinlemenizde Fayda Var

Mustafa Eren Can LÖSEV’i Anlattı Dinlemenizde Fayda Var

Bundan 6 ay kadar önce annesinin cep telefonunu kullanarak YouTuber olmaya karar veren Mustafa Eren Can, Lösemili Çocuklar Vakfı'nın (LÖSEV) 'Bir Tuğla da Sen Koy' kampanyası için yaptığı çağrıyla Türkiye gündemine oturmuş ve Ulusal Medya’da ilgi kaynağı olmuştu.

İlk olarak annesinin telefonunu kullarak kayıt ettiği paylaşım sosyal medya üzerinde de oldukça ilgi görmüş ve bir çok sanatçıdan da destek almıştı.

Bu girişiminden sonra düzenli olarak video çekip YouTube üzerinde paylaşmaya başlayan Mustafa Eren Can, çektiği bu videolar ve düzenli LÖSEV bilgilendirmeleri ile dikkatleri LÖSEV'in kampanyasına çekmeye devam ediyor. İzleyenleri hem duygulandıran hem de LÖSEV'in 'Bir Tuğla da Sen Koy' kampanyasına desteklerin artmasını sağlayan Mustafa Eren Can, son olarak bir hafta önce yeni bir LÖSEV bilgilendirmesi daha paylaştı.

LÖSEV’e Nasıl Destek Olunur?

Çektiği tüm videoları Youtube'da oluşturduğu kendi kanalından paylaşan Mustafa Eren Can, yaşadığı rahatsızlık dolayısıyla hiç okula gidememiş. Ancak ailesinin ve sosyal medyanın desteği ile umudunu hiç kaybetmemiş kardeşimiz Mustafa Eren Can!a kanalına üye olup onun tavsiyelerini dinleyerek LOSEV kampanyalarına destek olmayı unutmayalım.

Minecraft Hayranı Mustafa

Mustafa belki bir lösemi hastası olabilir ancak onun hayata bakışı ve tutkusu hepimize ilham verebilir. Bu arada eğlenmeyi seven Mustafa Eren Can kardeşimizin bir Minecraft hayranı olduğunu ve bazı oyun seanslarını kendi YouTube kanalında paylaştığını da hatırlatalım. 

YORUMLAR