MySpace Kullanıcılarını Eski Fotoğraflarıyla Kandırıyor

MySpace Kullanıcılarını Eski Fotoğraflarıyla Kandırıyor

Bir zamanların en çok kullanılan nostaljik sosyal ağı MySpace, eski kullanıcılarını geri çağırıyor. Yöntemi ise biraz garip: Geri dönün demek için kullanıcılarının eski fotoğraflarını kullanıyor!

Hızlı büyüyen sosyal medya ortamında kendini yenileyemeyen MySpace, unutulmaya yüz tuttu. Herkes pastadan pay alırken arkalarından bakmayı kendine yakıştıramamış olacak ki, geçtiğimiz günlerde kullanıcılarını geri çağırmak için e-posta attığı haberi geldi. Fakat sosyal ağın sahalara geri dönüşünü duyurduğu e-postanın içeriğinde MySpace'e yükledikleri eski fotoğrafları gören kullanıcılar şaşkınlıklarını popüler sosyal medyada paylaştılar. Zamanında yükledikleri fotoğrafların komikliğinden bahsedenlerin ve bu fotoğrafları görüp nostalji yaşadıklarını belirtenlerin yanında, tarzını ve işini değiştirdiklerinden eski fotoğraflarını görünce utandıklarını belirtenler de oldu.

2000'lerin başında en sık ziyaret edilen fakat tozlu raflara kaldırılan MySpace, dönemin gençliğinin yani şimdinin iş dünyasının tüm gençlik fotoğraflarını barındırarak elinde sıkı bir koz bulunduruyor. Her ne kadar “Bakın elimizde ne fotoğraflarınız var!” tadında bir e-postayla bazılarını rahatsız etmiş olsa da, reklamcılarını ses getirecek bu hamleden dolayı kutluyoruz. Bakalım bu adım MySpace'i gündemde ne kadar barındıracak?

Swift ile 4 Saatte Flappy Bird Hazır!

Facebook Reklamları Google Aramalarınız ile Bağlantılı Olabilir

YORUMLAR