Nabi, Şimdiye Kadarki En Büyük Tablet Olarak Geliyor

Nabi, Şimdiye Kadarki En Büyük Tablet Olarak Geliyor

Daha önce kullandığınız tabletlerin boyutu ne kadardı hatırlıyor musunuz? Nabi tabletler resmen normal tablet boyutlarını 5'e katlıyor, sanki bir bilgisayarmış gibi kendini bizlere sunuyor. 20 ve 24 inç arasında değişen Nabi tabletler, bugün sektöre damgasını vuran tek isim oldu.

Ne 10 ne de 12 inçten bahsediyoruz. Tam tamına 24 inç. Özellikle oyun platformu ve eğitim bilgisayarı olarak kullanılma amacına sahip olan Nabi tabletler Fuhu tarafından geliştirilmiş durumda. Android bazlı sistem kullanan Nabi tabletler içerisinde sürpriz bir özellik daha barındırıyor. Kendine özel ara yüzü olan Blue Morpho OS, sadece Nabi cihazlarında kullanılıyor. Tüm bunların yanında tabletin içerisinde Two Play, Game Room ve Show Time gibi farklı özellikler ve uygulamalar mevcut. Tamamen spesifik.

Tablet üzerinde hava hokeyi bile oynayabilirsiniz; hem de sanki atari salonlarında oynuyormuşcasına. 449 dolar ve 549 dolar arasında değişen fiyatlarıyla özellikle çocuklara ve oyun severlere hitap eden Nabi tabletler ilginizi çekecektir.

Bizimle kalın.

Karşınızda Nexus 7 Tablet

YORUMLAR