Narcos Dördüncü Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Narcos Dördüncü Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix’in sevilen yapımlarından Narcos dördüncü sezonu ile 16 Kasım’da geri dönüyor. Kolombiya’nın ardından rota bu kez, Meksika olacak.

İlk iki sezonunda Kolombiyalı uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın hayatını konu alan Narcos, devamında gelen üçüncü sezonda ise Kolombiya Cali kartelini ekranlara taşımıştı.

Ünlü dizi, soluksuz geçen üç sezonun ardından yeni sezonuyla sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Netflix tarafından yapılan açıklamada, Narcos’un 4. sezonu ile 16 Kasım’da geri döneceğini duyurdu.

Narcos Mexico

Kolombiya topraklarına veda eden Narcos, rotayı bu kez Meksika’ya çevirecek. Meksika’daki uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan dizi, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini evlerimize taşıyacak. 

Yeni sezonda başrollerde, American Hustle filminden tanıdığımız Michael Peña (Kiki Camarena) ve Star Wars: Rogue One'daki rolüyle dikkatleri üzerine çeken Diego Luna (Félix Gallardo) olacak. 

José Padilha, Eric Newman, Doug Miro ve Carlo Bernard'ın yapımcılığını üstlendiği Narcos, dördüncü sezonu ile yakaladığı başarıyı sürdürmek istiyor. 

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlanan “Narcos: Mexico”’nun yapımcılığını ise Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

YORUMLAR