NASA Uzaylılarla İletişim Kurmak Üzere!

NASA Uzaylılarla İletişim Kurmak Üzere!

Uluslararası çalışan ve adından sıkça söz ettiren hacker grubu Anonymous, hiç beklenmedik bir açıklama yaparak, NASA’nın uzaylılarla bağlantı kurmanın eşiğine geldiğini açıkladı.

Yaptığı büyük hack saldırıları ile gündeme gelmesinin yanı sıra protest tavrıyla birçok hayran da edinen hacker grubu Anonymous, NASA ve uzaylılarla ilgili bir video paylaştı. Hack grubu hazırladığı videoda Amerikan Ulusal Uzay Ajansı'nın uzaylılarla temas etmek üzere olduğunu iddia etti. Bu iddia da Profesör Thomas Zurbuchen'in ABD Bilim, Uzay ve Teknoloji komitesi toplantısında söz alarak, yaptığı konuşmaya dayandırıldı. Zurbuchen'in konuşmasında uzaylıların varlığını ve onlarla bağlantı kurulmak üzere olduğunu itiraf ettiği de belirtildi.

"Medeniyetimiz, evrendeki yabancı hayatın kanıtlarını keşfetmenin eşiğinde. Uzaylı yaşamı arayan tüm farklı faaliyetleri ve misyonları dikkate alarak, tarihteki en derin, keşfedilmemiş keşiflerden birini yapmanın eşiğindeyiz" ifadelerini kullanan Thomas Zurbuchen'in böylece uzaylıların varlığını ve NASA'nın onlarla bağlantısını kanıtlamış olduğunu da ortaya çıkarmış oldu.

Birkaç ay önce NASA Saturn'ün uydusu Enceladus'ta hidrojen keşfettiğini duyurmuş ve uzayda canlı yaşamının başlaması için gerekli olan bu madde böylece ilk kez görüntülenmişti. Bunun ardından Kepler ile yapılan taramalar sonucunda içerisinde yaşam olma ihtimali yüksek olan onlarca gezegen keşfedilmişti. Tüm bu yeni keşiflerin ardından Anonymous tarafından hemen aşağıda görebileceğiniz videonun yayınlanması, ilerleyen günlerde oldukça ilginç haberleri alacağımızın da bir göstergesi olabilir. 

Güneş Sistemimizde Gizlenen 10. Bir Gezegen Olabilir

NASA Güneş Tutulmasını Herkese İzletmeye Kararlı

NASA, İstanbul Boğazı'nda Değişen Su Renginin Sırrını Açıkladı

YORUMLAR