NBA 2K15 Steam'de Bu Hafta Sonu İçin Tamamen Ücretsiz!

NBA 2K15 Steam'de Bu Hafta Sonu İçin Tamamen Ücretsiz!

Bu ayın başında PC için yayınlanan ünlü basketbol oyunu NBA 2K15 Steam üzerinden 31 Ekim - 2 Kasım tarihleri arası oyunculara deneme amaçlı tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. NBA sezonunun açılışını kutlamak amacıyla yapılan fırsatta her oyuncu bu üç gün içerisinde NBA 2K15'i ücretsiz olarak indirip oynayabilirler.

NBA 2K'in yeni nesile geçmesiyle beraber PC'de ilk defa NBA 2K15 de yeni nesil grafik motoru ve görselleriyle PC'ye geliyor. 5,000'e yakın yeni animasyon, yeni defansif yapay zeka, şut teknikleri, takımlara özel oyun setleri ve çok daha gerçekçi top hakimiyeti sistemleriyle oyuncular gerçek bir basketbol oyununda hissediyorlar. Oynanış kadar spiker sisteminin de geliştiği NBA 2K15'de Ernie Johnson ve Shaq hiç alışık olmadığınız derecede dinamik yorumlarıyla maçlar boyunca yanınızda olacaklar.

Steam Cadılar Bayramı fırsatlarıyla beraber NBA 2K15'e de özel hafta sonu fırsatı sunarak birçok basketbol hayranını sevindirdi. Oyunun 6 Ekim'de PC'ye çıkışından beri NBA oyuncuları şimdiye kadarki en iyi basketbol oyununu deniyor ve yeteneklerini konuşturuyorlar. NBA 2K15'in Steam'de normalde 130 TL fiyatı olduğunu düşünecek olursak bu hafta sonu fırsatı gerçekten kaçmaz.

NBA 2K15'i hemen Steam üzerinden ücretsiz olarak indirip oyuna başlamak için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

The Evil Within'in İlk 3 Bölümü Steam'de Ücretsiz!

YORUMLAR