NBA 2K16 Android ve iOS Versiyonları Çıktı!

NBA 2K16 Android ve iOS Versiyonları Çıktı!

Bilgisayar ve oyun konsolu oyuncularının bir süredir keyifle oynadıkları basketbol oyunu NBA 2K16 Android ve iOS versiyonlarıyla mobil oyunları oynamayı seven oyuncuların beğenisine sunuldu. 2K Games'in ünlü basketbol simülasyonu serisi NBA 2K'nın son oyununda oyuncuları MyCAREER modu bekliyor. Bu modda oyuncular kendi karakterlerini yaratarak oyuna başlıyorlar ve bir NBA yıldızı olmak için çabalıyorlar. Bu iş için ilk olarak NBA takımlarının kadrosuna girmek amacıyla yeteneklerinizi sergiliyorsunuz. Bir takıma seçildikten sonra ilk 5'teki yerinizi garantilemeye çalışıyorsunuz. Başarılarınızı devam ettirdikçe ünlü takımlardan transfer teklifleri alabiliyor ve diğer yıldızların yanında oynayabiliyorsunuz.

NBA 2K16'da oyun grafikleri bir hali geliştirilmiş. Yüksek detaylı oyuncu modellerinin yanısıra oyuncu animasyonları da zenginleştirilmiş. Oyunun kontrolleri de NBA 2K16 PC ve oyun konsollarında kullanabildiğiniz oyun kontrol cihazlarındakine benzer bir yapıya kavuşturulmuş. Çift sanal analog çubuğu sayesinde daha doğal görünen hareketler gerçekleştirebiliyoruz.

NBA 2K16'nın Android ve iOS versiyonları 20 TL civarında bir satış etiketine sahip. Oyunun iOS versiyonu iOS 9, Android versiyonu ise Android 4.3 işletim sisteminin yüklü olmasını gerektiriyor. Oyunu satın almak için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR