NBA 2K20, Kobe Bryant'ın Ölümünü Unutmadı!

NBA 2K20, Kobe Bryant'ın Ölümünü Unutmadı!

Dünyaca ünlü basketbol oyuncusu Kobe Bryant, geçirdiği helikopter kazası sonucu hayatını kaybetti. Yaşanılanların ardından basketbol oyunu olan NBA 2K20'nin girişine Kobe Bryant'ın resmi eklendi.

NBA 2K20'nin Girişine Kobe Bryant'ın Fotoğrafı Eklendi

41 yaşındaki NBA efsanesi Kobe Bryant, dün Kaliforniya'nın Calabasas kentinde helikopter kazası geçirdi. Helikopter yoğun sis sonucu dağa çarpı ve yere düştü. Bir anda alev almaya başlayan helikopterden sağ kurtulan malesef olmadı. Kobe Bryant'ın 13 yaşındaki kızı Gianna Maria'nın da helikopterde olduğu açıklandı. Yapılan açıklamaların ardından Kobe Bryant'ın hayranları şok oldu ve hüzne boğuldu.

NBA 2K20 de Kobe Bryant'ı unutmadı ve oyunun giriş ekranına Kobe Bryant'ın resmini ekledi. Oyunu oynayan kullanıcılar Twitter hesapları üzerinden NBA 2K20'de övgü yağdırdı. Kobe Bryant'ın hayatını kaybetmesi Twitter'ın Dünya gündemine girdi.

Hemen aşağıda yer alan bağlantıdan NBA 2K20'yi cihazınıza indirebilirsiniz. Sınıfının en iyisi grafik ve oynanış, çığır açan oyun modları ve eşsiz oyuncu kontrolü ile dikkat çeken NBA 2K20'de gerçek basketbol karakterleri ve yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

YORUMLAR