NBA Live 19'un Çıkış Tarihi Açıklandı

NBA Live 19'un Çıkış Tarihi Açıkland

NBA Live 19'un ilk tanıtım videosu E3 2018'de yapılan Electronic Arts sunumu sırasında tanıtıldı. Tanıtım sırasında NBA Live 19 çıkış tarihi bilgisi de merak eden oyuncularla paylaşıldı. 

 

2K Sports'un NBA 2K serisi ile yakaladığı büyük başarı Electronic Arts'ın basketbol oyunu yapmamasına sebep olmuştu. Son olarak, uzun bir aradan sonra NBA Live 18 ile parkeye göre dönen ekip, başarılı bir iş çıkarmıştı. Özellikle grafikleriyle oyuncuları memnun etmeyi başaran NBA Live 18, buna rağmen NBA 2K18'in arkasında kalmış ve istediği başarıyı yakalamayamamıştı. 

Bildiğiniz üzere NBA 2K18 ile birlikte MyCareer modu daha da aktif bir hale geldi. MyCareer ile oyuncular kendi karakterlerini yaratıp seçtikleri NBA takımında başarı göstererek karakterlerini geliştirebiliyorlardı. Geliştirdikleri karakterleri ile diğer NBA 2K18 oyuncularına karşı mücadele edebiliyorlar ister bireysel, isterseniz de takım olarak karşılaşmalara çıkabiliyorlardı. NBA Live 19'in ilk videosunda da bu özellik üzerinde durulduğu hemen göze çarptı.

NBA Live 19'da da kendi karakterimizi yaratıp NBA'de performans göstereceğiz. Daha sonrasında karakterimizi güçlendirerek diğer oyunculara veya takımlara karşı oynayabileceğiz. NBA Live 19, 7 Eylül'de çıkış yapacak.