NBA Live 2018 Müthiş Geliyor!

NBA Live 2018 Müthiş Geliyor!

Electronic Arts'ın E3 2017 fuarında tanıttığı oyunlardan bir diğeri de NBA Live 2018 oldu. Basketbolda oyunlarında tahtı geri almak isteyen Electronic Arts, NBA Live 2018 ile bunu yapabilecek mi?

NBA 2K serisi ile basketbol oyunlarında tahtı 2K Sports almıştı. Hatta tahtın sahibi uzun yıllar boyunca değişmemişti. Electronic Arts firması ise basketbol oyunlarında başarıyı tekrar yakalamak için basketbol oyunları duyurup durmuştu. Bu oyunlardan bazıları iptal bile oldu. Ancak, anlaşılan Electronic Arts pek etmeye pek niyetli değil. Futbol oyunlarında yakaladığı başarılı grafiği basketbol oyunları da yakalamak isteyen EA, yeni basketbol oyunu NBA Live 2018'i tanıttı.

NBA Live 2018'de grafiklere çok önem verilmiş. Grafikler adeta muhteşem gözüküyor. Oyuncuların yüz ifadelerine ne kadar çalışıldığı da bariz bir şekilde kendini gösteriyor.

NBA Live 2018 ile oyuna The One isimli bir mod eklenmiş ve bu mod oyuncuların tek kişiyi yönettiği bir kariyer modunu ele alıyor. The One isimli mod ile ister NBA'de, istersek de sokakta kariyer yapabiliyoruz. Bu oldukça güzel bir fikir gibi geliyor. Oyunda karakterimizde yaptığımız gelişmeler ile de çeşitli eşyalar kazanabiliyoruz.

Ne dersiniz? NBA Live 2018 istediği başarıyı yakalayabilecek mi?

FIFA 18 Yolculuk Modu için Tanıtım Videosu Yayınlandı 

YORUMLAR