Ne Şirketler Var! United Airlines Çalışanlarına Tam 6000 iPhone 6 Plus Verecek

Ne Şirketler Var! United Airlines Çalışanlarına Tam 6000 iPhone 6 Plus Verecek

Daha önce de çok sayıda iPhone ve iPad gibi Apple ürünlerini çalışanlarına veren United Airlines, yeni yapılan haberlere göre müşteri hizmetleri temsilcisi olarak çalışan 6000 personeline 2016 yılı içerisinde iPhone 6 Plus verecek.

Herkesin içerisinde biraz da olsa olan Apple çılgınlığını doruklara çıkartan bu haber açıkcası "Vay be ne şirket var!" dedirtiyor. Ülkemizdeki iPhone 6 fiyatlarının 2500 - 3500 TL arasında seyretmesi bu haberi bizler için daha da üzücü hale getiriyor.

6000 adet iPhone 6 Plus ile birlikte özel bir iOS uygulamasını da çalışanlarına sunacak olan uçuş firması böylelikle çalışanlarının müşterilerine uçuş binişlerinde, rezervasyonlarında ve bagaj etiketleme işlemlerinde çok daha pratik şekilde hizmet vermesini sağlayacak.

Apple ürünlerine çok bağlı olan United Airlines daha önce de uçuş elemanlarına 23.000 adet iPhone 6 Plus ve pilotlarına da 13.000 adet iPad dağıtmıştı. Amerika'daki hava alanlarında çalışan müşteri hizmetleri temsilcilerine dağıtılacak olan iPhone 6 Plus'un dağıtımı 2016 yılında başlayacak.

İş yerlerinizde size de iPhone veriliyor mu? Verilse güzel olmaz mıydı?

YORUMLAR